tatting_ua


ФРІВОЛІТЕ В УКРАЇНІ

Мереживна краса


Previous Entry Share Next Entry
Vanilla - настрій та кольє
MIND THE GAP
katrechka wrote in tatting_ua
Легковажне, трохи дивне, зовсім ванільне, асиметричне, до-о-овге (найдовше з усіх, які будь-коли робила - 90 см.) ніжне-ніжне кольє. Для себе.

Повторів не робитиму. І зовсім не тому, що настрої такі приходять до мене не часто. Просто вже не буде такого самого ключика, як і перламутрової підвіски-квіточки та вінтажної кришталевої намистини - усі вони потрапили до мене випадково та багато років чекали, доки врешті збереться докупи пазл із матеріалів, настрою та можливостей. А от зробити на замовлення подібне - підібравши для підвіски інші матеріали - із задоволенням :)

А фото - нічне. Зовсім спонтанно пішли з мамою гуляти нічним містом і пити каву - виводила в світ щойно_сплетене кольє - задоволена - якраз те, чого давно вже хотіла - зручне (прикраси, імхо, теж такими мають бути), незвичне, підходить і до суконь, і до сорочок-джинсів, може комбінуватися з іншими прикрасами та носитися ще й у два оберти :). Коротше кажучи - у мене новий фаворит.  

Фотографувала вже по поверненню - разом із улюбленим клатчем, сукнею, сережками (такий от майже-лук).



Із сережок, до речі, все й починалося :) Вже кілька років не носила сережки у повній комплектації, а тут таки зважилася на легесенькі. Привезла з цьогорічного Трипільського Кола пару річних перлинок, підбрала до них камінці гранату...

...потяглася до скетчбука, ескіз кольє в якому з'явився, здається, навіть раніше, ніж встигла зручно взяти олівця. Склянні, перламутрові намистини, металева фурнітура, кришталева намистинка з іще дитячої скарбнички (ага, отієї, куди маленькі дівчатка складають найцінніше), ключик, ланцюжок... Човник із поліестером (оскільки мереживо - частина конструкції - надала йому перевагу - міцніший, "каркасніший" за бавовну).

Тепер от думаю, як же його в розправленому вигляді сфотографувати? Не вмію я такі довгі речі фотографувати О:)



?

Log in

No account? Create an account